Błoto

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Błoto

Re: Błoto

Post przez Koźmiczanian XY » 02 Sty 2014 15:32

Mam nadzieję, że problem błota się zakończył i wszyscy żyją zdrowo i szczęśliwie. Pomyślności i spokoju w Nowym 2014 Roku,

Re: Błoto

Post przez bola » 10 Cze 2013 07:22

Gratuluję panu sołtysowi odwagi. :lol: Dziękuję za odpowiedź . :lol: Wszystkim mieszkańcom Koźmic Wielkich gratuluję sołtysa :lol: Panu sołtysowi proponuję wizytę u swego poprzednika - Sołtysa z dużej litery, bo Ty Kaziu jesteś tylko marną podróbką . Jak fiata 126p można nazwać samochodem, tak Ciebie sołtysem. Każdy myślący zobaczy różnicę. :twisted: Ogarnij się chłopie :evil:

Re: Błoto

Post przez ebola » 04 Maj 2013 23:24

"Postępowanie w Nadzorze Budowlanym potrwa około trzech miesięcy. Jeśli decyzja o stabilności gruntu będzie negatywna, Kazimierz Windak będzie mógł odwołać się od niej do wyższej instancji. - W takiej sytuacji sprawa może potrwać nawet rok. Sądzę jednak, że w kwietniu będziemy już wiedzieć, co dalej ze "sprawą Koźmic". Tak czy inaczej, sołtys będzie musiał doprowadzić ten teren do stanu pierwotnego - tłumaczy Andrzej Jura." Mamy już maj, a pan sołtys dalej rżnie głupa :P Łap Kazik za łopatę i doprowadzaj teren do stanu pierwotnego :lol: Pora aby Kazik zabrał głos. Nie bój się. Wszyscy mieszkańcy staną za Tobą murem i zaśpiewają : WINDAK KAZIMIERZ, NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ :lol: :lol: :twisted:

Re: Błoto

Post przez ebola » 20 Mar 2013 17:33

CZY ZA SPRAWĄ DZIAŁAŃ PANA SOŁTYSA KOŹMICE WIELKIE POWINNY ZMIENIĆ SWÓJ HERB NA "TRZY MĄDRE MAŁPKI"?? :lol: Istnieje sobie taki ciekawy japoński symbol, mianowicie "Trzy mądre małpki"....pierwsza małpka ma zakryte oczy: nie widzi zła, druga zakrywa usta: nie mówi zła, a trzecia zakrywając uszy daje znać że: nie słyszy zła. Związana z symbolem legenda niesie przesłanie, że nie widząc zła, nie słysząc zła i nie mówiąc zła chronimy się przed złem i jego konsekwencjami. :twisted:

Re: Błoto

Post przez Volksdojcz » 05 Mar 2013 20:35

Gość napisał(a):"Wspomniał o donosie na te prace do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i rozpoczętą procedurę." SOŁTYS ZAWINIŁ, DONOSICIELA POWIESILI :lol:

Na razie nikt nikogo nie powiesił. Donosiciel ma się dobrze, a sołtys ma kłopoty z nadzorem budowlanym. Taki Donosiciel w każdym społeczeństwie jest osobą bardzo pożądaną - bo pozwala na kontrolę i eliminację patologii. W Niemczech np. takie donoszenie jest uważane za cnotę - bo w końcu chodzi o wspólny interes i zapobieżenie ewentualnym szkodom na wspólnym mieniu. Takie donosicielstwo jest więc bardzo pożyteczne. Oczywiście jest to pożyteczne pod warunkiem, że sam Donosiciel jest "bez skazy i może pierwszy rzucić ten kamień". Jeżeli ani nadzór budowlany ani sanepid u Donosiciela nie ma się do czego przyczepić - to takie postępowanie Donosiciela można tylko pochwalić. A jeżeli ma się do czego przyczepić - to takie postępowanie jest zwykłą ludzką podłością. Jak to jest w naszym koźmickim przypadku - mogą ocenić koźmiczanie.

Re: Błoto

Post przez ckm12.7mm » 24 Lut 2013 19:56

ebola napisał(a): NIGDY NIE DYSKUTUJ Z IDIOTĄ BO SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU I POKONA DOŚWIADCZENIEM.


Wężykiem drogi ebola, wężykiem. Nad łóżkiem sobie to powieś i czytaj z rana i wieczora- nie będziesz się dziwił, że nikt z Tobą nie dyskutuje.
EOT.

Re: Błoto

Post przez Gość » 20 Lut 2013 08:08

Dziennik Polski: " Mówi też, że to co zrobił nie spowodowało zagrożenia osuwiskowego i ma na potwierdzenie tego opinię geologiczną."Sprawą Koźmic" zajął się także Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Andrzej Jura potwierdza, że do jego urzędu wpłynęła opinia geologiczna, wedle której dodatkowe tony ziemi nie uaktywniły osuwiska. -Według opinii geologicznej - nie ma zagrożenia - informuje szef PINB w Wieliczce." PROTOKÓŁ nr XXI /1/ 13 z posiedzenia członków Rady Sołeckiej Koźmic Wielkich:-"Ubolewał nad wystąpieniem osuwiska ale całą odpowiedzialność wziął na siebie. DP: - "Dodaje jednak, że ekspertyza przedstawiona mu przez Kazimierza Windaka nie kończy sprawy. - Sołtys nawiózł ziemię samowolnie, nie uzgadniając tego ani z Radą Sołecką, ani gminą, ani właścicielem działki." PROTOKÓŁ nr XXI /1/ 13 :-"Wymienił dokumenty związane z tą budową (umowa użyczenia działki, zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę, uchwała Rady Gminy o zabezpieczeniu środków finansowych). D.P-'Nawiezienie ton ziemi na działkę, sąsiadująca z obszarem pod boisko nazywa on "największą głupotą w historii gminy Wieliczka". - Sprawa jest tym bardziej niepokojąca, że w małej odległości od miejsca, gdzie to wszystko się dzieje, znajduje się cmentarz. Temu terenowi też zagrażają masy ziemi. Rozumiem, że sołtys nie chciał źle, ale trudno mi pojąć podejmowanie tak bezmyślnego działania ,w dodatku bez zgody, a nawet wiedzy właściciela działki - stwierdza Artur Kozioł." :twisted: A na koniec taki "kwiatuszek" z protokołu posiedzenia członków Rady Sołeckiej Koźmic Wielkich, który moim skromnym zdaniem wskazuje według pana sołtysa "winnego tego zamieszania" -"Wspomniał o donosie na te prace do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i rozpoczętą procedurę." SOŁTYS ZAWINIŁ, DONOSICIELA POWIESILI :lol:

Re: Błoto

Post przez ebola » 20 Lut 2013 07:37

ckm12.7mm - jednak nie umiesz czytać. Tematem dyskusji jest "BŁOTO", a Ciebie zabolało, że znalazł się ktoś mądrzejszy od Ciebie i starasz się aby Twoje było ostatnie słowo. Sprawię Ci satysfakcję i napiszę : :? Tak - masz rację, jesteś najmądrzejszy. :lol: Skłoniła mnie do tego stara zasada która mówi : NIGDY NIE DYSKUTUJ Z IDIOTĄ BO SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU I POKONA DOŚWIADCZENIEM. :lol: :lol:

Re: Błoto

Post przez ckm12.7mm » 19 Lut 2013 12:12

ebola napisał(a):ckm12.7mm-" PROŚBA - uprzejme zwrócenie się do kogoś w celu uzyskania czegoś."(przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem dokładnie moje wpisy)


Może sam przeczytaj. Czy w dwóch przytoczonych cytatach z Twoich wypowiedzi znalazłeś gdzieś prośbę?

ebola napisał(a):Od słodyczy to można się nabawić CUKRZYCY, a SKLEROZY to od cholesterolu. :lol:


No widzisz - nie wiesz, a piszesz...

Czynniki ryzyka - skleroza

[..]
Do czynników modyfikowalnych należą:

palenie papierosów;
cukrzyca;
otyłość i siedzący tryb życia;
niezdrowa dieta uboga w owoce i warzywa, a obfitująca w tłuszcze, słodycze i żywność typu fast food.

http://www.poradnia.pl/skleroza-nie-boli-ale-niszczy.html


Czytać, drogi ebola, dużo czytać a mniej jeść. Zwłaszcza słodyczy. :D

Re: Błoto

Post przez ebola » 17 Lut 2013 17:44

Panie adminie ! Co ??? Ty wiesz co !!! ;) Zaginął(?) wpis z 11.02.2013. A wpis pana sołtysa z dnia 12.02.13 w księdze gości się pojawił.Cenzura wróciła ?? :lol: Pozdrawiam i czekam !! :twisted:

Góra

cron