Paliki?

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Paliki?

Postprzez andrut » 31 Sie 2012 15:51

Prawdę mówiąc, ta sprawa nie powinna mnie interesować, bo od jakiegoś czasu nie mieszkam już w Koźmicach,
ale kiedy czytam, takie rzeczy:

Ograniczony wjazd to najzwyczajniej w świecie, działanie prewencyjne dla dobra tychże 'młodych kierowców' o których wspomniałeś, aby nie stała im się krzywda podczas DEWASTACJI parkingu i aby nie dostali przypadkiem mandatu za zakłócanie ciszy nocnej..no i to też jest prewencja dla handlarzy .... , żeby przypadkiem nie udało im się 'wpaść' akurat na parkingu przykościelnym...

to nie umiem się powstrzymać od komentarza. Kojarzy mi się to ze stylem, w jakim nasze rządy odgórnie wprowadzają kolejne zakazy i ograniczenia, wmawiając nam że to wszystko niezbędne dla naszego dobra!

Oczywiście rozumiem, że paliki zostały zamontowane ze względu na nieodpowiednio zachowującą się tam młodzież, i że to komuś mogło przeszkadzać, ale proszę... argumentu, że to dla dobra tejże młodzieży nie potrafię zaakceptować.

W zeszłą niedzielę miałem okazję być na mszy w Koźmicach i słyszałem, jak ksiądz proboszcz apelował do parafian aby przyszli do kościoła pieszo, bo na parkingu jest mało miejsca. A wstawienie palików spowodowało, że miejsc parkingowych jest jeszcze mniej.

I rzeczywiście "ruch to zdrowie", ale są też starsze osoby, dla których zrobienie nawet kilku kroków to problem.
andrut

Postprzez ebola » 08 Wrz 2012 19:30

Dziękuję panu sołtysowi za zajęcie stanowiska w sprawie "parkingu". Lepiej późno, niż wcale. Nie mogę się tylko zgodzić z jednym - "nie wszystkim będzie się podobało ale w demokracji większość podejmuje decyzje." Czy była to na pewno większość ?? Parafia to nie tylko Koźmice Wielkie . Pozdrawiam.
ebola

Postprzez ppp » 09 Wrz 2012 08:00

1. ppp to nie ebola :lol:
2. Dalej twierdzę że paliki to nie trafiony pomysł sołtysa i rady
3. frekwencja w czasie wyborów była jaka była i mowa o większości to nadużycie ( jedyna rada chodzić na wybory i wybierać rzeczywistych przedstawicieli)
4. rzeczywista większość twierdzi ze paliki tylko przeszkadzają - wystarczy posłuchać co mówią ludzie na "parkingu"
5. sołtys jest głuchy na jakąkolwiek krytykę i propozycje mieszkańców - więc szkoda fatygi lepiej poczekać do najbliższych wyborów.
6. administrator powinien się cieszyć z ruchu na tym forum ( dzięki temu tematowi) bo poza tym wątkiem to tłumów tu nie ma.
7. zgadzam się z ebola to nie forum o "michałku"
8. "...że decyzja została podjęta i wykonana..." ale gadka jak z zeszłej epoki, panie sołtys podejmij i wykonaj decyzje o demontażu palików też będzie podjęte i wykonane.
ppp

Postprzez ebola » 09 Lut 2015 23:44

CZAS GOI RANY !! I co teraz na temat palików sądzi rada sołecka z panem sołtysem na czele ?? :twisted: Czy pomysł się sprawdził ? Czy teraz po latach decyzja byłaby taka sama ?? ;)
ebola

Postprzez kOŹMICZANIN » 05 Mar 2015 14:42

ebola napisał(a):CZAS GOI RANY !! I co teraz na temat palików sądzi rada sołecka z panem sołtysem na czele ?? :twisted: Czy pomysł się sprawdził ? Czy teraz po latach decyzja byłaby taka sama ?? ;)

Dobrze ,że w 2015 roku są nowe wybory do Rady Sołeckiej. W składzie Rady było kilka osób , pracowało chyba dwóch ( w tym sołtys ), czasami może ktoś jeszcze. Tak wygląda prawda. Jeśli ktoś nie chce lub nie ma czasu to niech nie startuje do Rady. Dobrze byłoby aby na zebraniu przed wyborami każdy z członków Rady powiedział co zrobił i czy oraz dlaczego chce startować ponownie.
kOŹMICZANIN

Postprzez ebola » 04 Lis 2017 21:14

Czas pokazał kto miał rację w sprawie "palików" ....
ebola

Poprzednia

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości