Błoto

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Błoto

Postprzez ebola » 20 Mar 2013 17:33

CZY ZA SPRAWĄ DZIAŁAŃ PANA SOŁTYSA KOŹMICE WIELKIE POWINNY ZMIENIĆ SWÓJ HERB NA "TRZY MĄDRE MAŁPKI"?? :lol: Istnieje sobie taki ciekawy japoński symbol, mianowicie "Trzy mądre małpki"....pierwsza małpka ma zakryte oczy: nie widzi zła, druga zakrywa usta: nie mówi zła, a trzecia zakrywając uszy daje znać że: nie słyszy zła. Związana z symbolem legenda niesie przesłanie, że nie widząc zła, nie słysząc zła i nie mówiąc zła chronimy się przed złem i jego konsekwencjami. :twisted:
ebola
 

Re: Błoto

Postprzez ebola » 04 Maj 2013 23:24

"Postępowanie w Nadzorze Budowlanym potrwa około trzech miesięcy. Jeśli decyzja o stabilności gruntu będzie negatywna, Kazimierz Windak będzie mógł odwołać się od niej do wyższej instancji. - W takiej sytuacji sprawa może potrwać nawet rok. Sądzę jednak, że w kwietniu będziemy już wiedzieć, co dalej ze "sprawą Koźmic". Tak czy inaczej, sołtys będzie musiał doprowadzić ten teren do stanu pierwotnego - tłumaczy Andrzej Jura." Mamy już maj, a pan sołtys dalej rżnie głupa :P Łap Kazik za łopatę i doprowadzaj teren do stanu pierwotnego :lol: Pora aby Kazik zabrał głos. Nie bój się. Wszyscy mieszkańcy staną za Tobą murem i zaśpiewają : WINDAK KAZIMIERZ, NIE RUSZ KAZIKA BO ZGINIESZ :lol: :lol: :twisted:
ebola
 

Re: Błoto

Postprzez bola » 10 Cze 2013 07:22

Gratuluję panu sołtysowi odwagi. :lol: Dziękuję za odpowiedź . :lol: Wszystkim mieszkańcom Koźmic Wielkich gratuluję sołtysa :lol: Panu sołtysowi proponuję wizytę u swego poprzednika - Sołtysa z dużej litery, bo Ty Kaziu jesteś tylko marną podróbką . Jak fiata 126p można nazwać samochodem, tak Ciebie sołtysem. Każdy myślący zobaczy różnicę. :twisted: Ogarnij się chłopie :evil:
bola
 

Re: Błoto

Postprzez Koźmiczanian XY » 02 Sty 2014 15:32

Mam nadzieję, że problem błota się zakończył i wszyscy żyją zdrowo i szczęśliwie. Pomyślności i spokoju w Nowym 2014 Roku,
Koźmiczanian XY
 

Poprzednia

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron