Złodzieje znowu grasują po Koźmicach

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Złodzieje znowu grasują po Koźmicach

Postprzez Obserwator » 14 Kwi 2009 23:03

Informacja ze strony http://www.wieliczka24.info: (kronika kryminalna)

12.04.2009 KOŹMICE WIELKIE
Została dokonana kradzież pojazdu marki Audi A6, zaparkowanego na terenie posesji.

:(
Obserwator

Dołączenie: 14 Gru 2008 23:02

Re: Złodzieje znowu grasują po Koźmicach

Postprzez Czytelnik » 12 Maj 2009 08:33

Z tej samej strony: http://www.wieliczka24.info/viewtopic.php?t=2392

09.05.2009 KOŹMICE WIELKIE
Sprawca dokonał włamania do niezamieszkałego domu, poprzez wyłamanie kwatery okna, skąd zabrał w celu przywłaszczenia 8 kompletów pościeli, sekator, oraz dwie poduszki.
Czytelnik

Postprzez iZZa » 12 Maj 2009 08:58

Kradli, kradną i kraść będą.
Po co się tak tym ekscytować ?
iZZa

Postprzez Czytelnik » 01 Cze 2009 16:16

Nikt się tym nie ekscytuje - a forum jest po to, by informować. Najlepiej o złodziejach nic nie mówić - wtedy się wszystkim wydaje że jest fajnie - czy tak?
Czytelnik

Postprzez Gość » 13 Cze 2009 21:05

Czytelnik napisał(a):Nikt się tym nie ekscytuje - a forum jest po to, by informować. Najlepiej o złodziejach nic nie mówić - wtedy się wszystkim wydaje że jest fajnie - czy tak?

Szanowny Czytelniku.
Uważam ,że taka informacja o zlodziejach winna być zamieszczona. Przecież nie chodzi o to aby było fajnie ( mogłoby być ) jesli nie bedziemy wiedzieć ,że ktoś kradnie często ciężko zdobyty dobytek, nie chodzi tez o ekscytowanie się tym. chodzi o to aby wreszcie było
normalnie.
Gość

Postprzez Parafianin » 21 Cze 2009 21:26

No więc złodzieje są wśród nas! Udowodniła to wczrajsza parafiada, która zakończyła się wizytą policji. Jednej z dziewcząt występujących w tańcach skradziono podczas występu telefon. Dziwi tylko totalny brak organizacji - w końcu pomieszczenia szatni powinny być jakoś zabezpieczone. Tym bardziej, że to w ostatnim roku nie pierwsza wizyta policji w szkole w Koźmicach spowodowana kradzieżą w tej placówce. Ale jakoś nikt nie chce przyznać wprost że wśród Koźmiczan są pospolici złodzieje. I choć spora część mieszkańców wie kto żyje z przestępstwa, to udaje że problemu nie ma. Tak jest dla wszystkich wygodniej.
Tolerowanie pijanych na parafiadzie też jest elementem tego stylu bycia. Nieważne, że przykład dla młodzieży idzie z góry. Akceptowanie pijanych na tego typu imprezie jest akceptowaniem pijaństwa wogóle - więc pijani plączą się po drogach niejednokrotnie prowadząc samochody - a wszyscy to akceptują.
pozdrawiam wszystkich, którzy próbują z tym walczyć.
Parafianin

Postprzez student » 22 Cze 2009 20:59

Parafianin napisał(a):No więc złodzieje są wśród nas! .

No są i co z tego ? Byli, są i będą. Wiesz kto kradnie - zgłoś na policję. Mnie najbardziej wkurza takie głupie gadanie - "wszyscy wiedzą". Ja nie wiem.
student

Postprzez Parafianin » 23 Cze 2009 09:04

Do studenta: Czytaj uważnie, nie napisałem "wszyscy wiedzą" - to Twoje określenie. "Wszyscy" i "spora część" to są logicznie dwa rozbieżne pojęcia. Nie wiem co studiujesz, ale proponuję przyłożyc się do zajęć z logiki. Sesja trwa, nie jest jeszcze za późno. :D
Złodziej byli, są i będą bo panuje społeczne przyzwolenie dla drobnego złodziejstwa i cwaniactwa - a osoba która współpracuje z policją jest uważana za donosiciela i kapusia. W krajach cywilizowanych donos na policję kto kradnie jest obywatelskim obowiązkiem.
Pamiętaj dzisiaj okradli kogoś - jutro trafi na Ciebie.
Parafianin

Postprzez student » 23 Cze 2009 13:55

Parafianin - a skąd wiesz, że już mnie nie okradli ?

Nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi. Cóż to za odkrywcza prawda: "złodzieje są wśród nas" ? Amerykę odkryłeś ? Parafiada miała to udowodnić ? To jakaś bzdura totalna.
A Ty, Parafianinie - znasz tych koźmiczan - złodzieji ?
student

Postprzez Parafianin » 23 Cze 2009 16:11

Czy ja coś chciałem udowodnić??? Czepiasz sie moich wpisów jak rzep psiego ogona. Próbuje koźmiczanom przekazać informację, że wśród nas są złodzieje i że trzeba uważać. To wszystko - a Ty do każdego mojego wpisu sie czepiasz, jakby to ostrzeżenie mieszkańców nie było Ci na rękę. Otóż nie wszyscy wiedzą, że po Koźmicach grasują złodzieje i uważam za swój obowiązek na tym forum ostrzec. A Ty sobie to interpretuj jak chcesz.
Parafianin

Następna

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości