Złodzieje znowu grasują po Koźmicach

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Złodzieje znowu grasują po Koźmicach

Postprzez Parafianin » 26 Cze 2009 15:24

To proszę podaj adres :-) oskarżę sie sam o pomówienie, a nastepnie publicznie spalę na rynku w Koźmicach.
Parafianin

Postprzez administrator » 26 Cze 2009 22:07

Parafianin napisał(a):To proszę podaj adres :-) oskarżę sie sam o pomówienie, a nastepnie publicznie spalę na rynku w Koźmicach.

IP komputera 93.159.aaa.bbb ...
Jeszcze w Koźmicach nie mamy rynku, a chyba szkoda :-)
administrator
Administrator

Dołączenie: 07 Lis 2008 22:37

Postprzez Parafianin » 07 Lip 2009 22:00

Mnie chodziło o adres (fizyczny, nie IP) kancelarii - bo się chcę zgłosić, żeby Prawnik nie musiał szukać.
Swój adres IP doskonale znam.
A co do długiego wywodu prawnika - to stek bzdur nie wart mojego pisania. Też mógłbym napisać długą analizę tekstu prawnika i już się boję co z niej mogłoby wyniknąć bo wyobraźnię mam bujną.
Obserwacje na temat obecności pijanych na parafiadzie są moje własne, na temat szatni również. Jeśli Prawnik twierdzi że było inaczej - kłamie i mogę go za to pozwać do sądu. Być może zażądam 10 tys. zł z przeznaczeniem na organizację kolejnej Parafiady :D
Sama parafiada była bardzo potrzebna i dobrze że się odbyła. Natomiast fakt, że ktoś, kto krytykuje organizację jest od razu straszony sądami pozostawiam bez komentarza. Podobnie jak straszenie sądami za to, że się otwarcie mówi o przypadkach złodziejstwa w Koźmicach. Żenada.
Z mojej strony koniec tematu, więcej do niego nie wrócę - chyba że znowu się pojawią przypadki kradzieży w Koźmicach.
Parafianin

Postprzez :) » 15 Lip 2009 21:54

prawnik napisał(a):
Parafianin napisał(a):No więc złodzieje są wśród nas!

Wykrzyknik na końcu zdania. Bezwzględnie da się to zakwalifikować jako emfazę a może i ekscytację tematem.

Parafianin napisał(a):Jednej z dziewcząt występujących w tańcach skradziono podczas występu telefon.

Niezgodne z prawdą. Nie stwierdzono faktu kradzieży. Telefon został znaleziony.

Parafianin napisał(a): Dziwi tylko totalny brak organizacji - w końcu pomieszczenia szatni powinny być jakoś zabezpieczone.

A skąd wiadomo że nie były "jakoś zabezpieczone" ?

Parafianin napisał(a): Ale jakoś nikt nie chce przyznać wprost że wśród Koźmiczan są pospolici złodzieje.

To już ton bulwarówek w stylu Faktu. Kto ma przyznawać ? Komu i co ma przyznawać. I najważniejsze: skąd autor wie, że wśród Koźmiczan są pospolici złodzieje. Student zadawał kilka razy to pytanie - ale nie uzyskał odpowiedzi.

Parafianin napisał(a): I choć spora część mieszkańców wie kto żyje z przestępstwa, to udaje że problemu nie ma.

I znów pytanie - skąd ta wiedza u autora ? To jest poważne oskarżenie, więc wypadałoby go poprzeć jakimś dowodem. Inaczej to zwykłe pomówienie.

Parafianin napisał(a):Tak jest dla wszystkich wygodniej.

A to już klasyczne pomówienie. Brak jakichkolwiek dowodów autor zastępuje autorytatywnym stwierdzeniem. Autor WIE - że jest dokładnie tak, jak napisał. Proszę także zauważyć, że autor już zdążył zamienić "sporą część mieszkańców" na "wszystkich". Klasyczna, prymitywna zresztą manipulacja słowna.

Parafianin napisał(a):Tolerowanie pijanych na parafiadzie...

Kto i w jaki sposób tolerował pijanych na parafiadzie ? Znów zarzut bez dowodów.

Parafianin napisał(a):Akceptowanie pijanych na tego typu imprezie jest akceptowaniem pijaństwa wogóle - więc pijani plączą się po drogach niejednokrotnie prowadząc samochody - a wszyscy to akceptują.

A tu już autor oskarża paranoicznie wszystkich - bo: wszyscy to akceptują.
Jeśli organizatorzy parafiady zechcą pozwać autora tego tekstu w związku ze zniesławieniem ich dobrego imienia - moja kancelaria jest do dyspozycji. Podejrzewam, że identyfikacja autora nie będzie żadnym problemem.

:lol: :lol: :lol:
Szacunek dla Pana Prawnika za genialną analizę :)
:)

Postprzez Czytelnik » 15 Lip 2009 23:25

A jak Pan Prawnik znajdzie winnych to kara winna być okrutna , na przykład 150 lat jak w USA. Przecież wina jest ogromna a analiza że ho ho.
Czytelnik

Postprzez eva » 16 Lip 2009 08:47

Parafianin nas atakował,mówiąc że ludzie w Koźmicach tolerują złodziestwo. Prawnik pokazał, że Parafianin to co robi można nazwać pomówieniem. Czy Koźmiczanie zgadzają się z Prafianinem ? Uważają, że należy im się etykieta "popierających złodziejstwo" ? Dla mnie np. to obraza. Nie uważam żebym ja ani moi sąsiedzi popierali złodziejstwo.
eva

Postprzez :O » 16 Lip 2009 22:30

Szanowny Parafianinie...nie słuchaj tak dużo radia m bo zatracasz powoli kontakt z rzeczywistością i podobnie jak 'ojciec' r. zaczynasz wszystkich o wszystko oskarżać... Oj nie po Bożemu to jest oj nie nie....
:O

Postprzez XZY » 31 Lip 2009 04:57

Ja się nie zgadzam z Parafianinem, nie toleruję złodziei ani ludzi, którzy przyklejają mi metkę "popierającego złodziejstwo"...mnie kiedyś skradziono auto z przed domu i gdybym tylko dopadł takiego co mi je zabrał to...a szkoda nawet gadać...
XZY

Postprzez Parafianin » 30 Lis 2009 23:38

Informacja z przytaczanej wcześniej strony http://www.wieliczka24.info - z działu kronika kryminalna:
--------------------------------------------------------
10.11.2009 KOŹMICE WIELKIE
Z wnętrza budynku mieszkalnego skradziono pieniądze oraz złotą biżuterię.
--------------------------------------------------------
Parafianin

Postprzez Parafianin » 04 Sty 2010 13:43

Kolejne wyczyny złodziei na terenie Koźmic:

19.12.2009 KOŹMICE WIELKIE
Sprawca dokonał kradzieży po wcześniejszym ścięciu pięciu drzewek, świerków srebrzystych.
Parafianin

PoprzedniaNastępna

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości