Komunia w Parafi 2011 - sakrament święty czy rewia mody ???

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Komunia w Parafi 2011 - sakrament święty czy rewia mody

Postprzez obserwujący » 12 Mar 2011 12:47

Na pytanie dlaczego nie ma Rady Parafialnej odpowiedź znajdziesz w wywiadzie z Ks. Stanisławem Basistą

P – Prowadzący firmę menadżer musi mieć „pomysł na firmę” tak zwany biznes-plan. Proboszcz to jakby menadżer parafii – jaki jest zatem pomysł księdza na prowadzenie parafii ?

Ks. SB Jestem w Koźmicach od dwóch tygodni i od początku spotykam się z wyrazami sympatii i deklaracjami pomocy ze strony parafian i wspólnot parafialnych. Poznałem już młodzież korzystającą z boiska przy kościele, ministrantów, lektorów, Akcję Katolicką i Róże Różańcowe. Nie wszystkie wspólnoty zdążyły się ujawnić, na przykład nie widziałem jeszcze scholii. Rozpocząłem katechizację dzieci z drugiej klasy, przygotowujących się do I komunii św. – to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Chciałbym upowszechnić ideę konkursów biblijnych dla dzieci i młodzieży. Jednak jest jeszcze za wcześnie na bardziej konkretne plany – póki co, ciągle jestem na etapie poznawania całej parafii i wszystkich jej problemów. Moją dewizą, wyniesioną jeszcze ze studiów jest: „Nie burzyć niczego dobrego”. Będę popierał każdą, dobrą inicjatywę parafian. Chcę być proboszczem dla wszystkich parafian. Najważniejsze zaś, moim zadaniem, będzie nie pozwolić się zawłaszczyć żadnej grupie wewnątrz parafii.
obserwujący

Postprzez gościu » 18 Mar 2011 18:01

No i stało się !!!! HAHAHA

W końcu Ksiądz wziął sprawy w swoje ręce i zajął wlaściwe stanowisko - BRAWO

STROJE MAJĄ BYĆ JEDNOLITE , ZGODNE Z TRADYCJĄ I BASTA

Nie będą Pani Z. i Pan B. narzucali swojego nikomu niepotrzebnego zdania.
Potrafili tylko narobić zamieszania i zwrócić uwagę wszystkich na zaistniałą sytuację.
gościu

Postprzez mała » 21 Mar 2011 22:01

Witam.
Po prostu żal niektórych ludzi. Nie wiedzą co ważne. Ale potem może być już za późno, będzie płacz i zgrzytanie zębów.
mała

Postprzez zainteresowany » 23 Mar 2011 13:50

Kto to jest Pani Z. i Pan B. ?????????????
zainteresowany

Postprzez parafianka » 09 Gru 2011 00:34

ciekawe jakie problemy będą tego roku? :-)
parafianka

Postprzez Parafianin » 10 Gru 2011 16:52

parafianka napisał(a):ciekawe jakie problemy będą tego roku? :-)

Parafianko, nie będzie w tym roku problemów, w tym roku nie już pierwszej Komunii Świętej.
Parafianin

Postprzez PARAFIANIN 2 » 11 Gru 2011 23:29

parafianka napisał(a):ciekawe jakie problemy będą tego roku? :-)

Sądzę ,że w przyszłym roku Ksiądz MIlan spokojnie sobie z tym problemem poradzi , a właściwie spowoduje ,że nie będzie wogóle takiego problemu.Wygląda na to ,że Ksiądz Proboszcz umie sobie radzić z problemami. I chwała Mu za to.
PARAFIANIN 2

Postprzez zainteresowany » 12 Gru 2011 09:40

Myślę że nie będzie problemów, bo mamy nareszce księdza z którym można normalnie porozmawiać i ustalić pewne rzeczy a nie takiego który obraża, uprawia "monologi", mataczy i traktuje wszystkich dodokoła jak niedouczonych idiotów.
zainteresowany

Poprzednia

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości