Co byś zmienił/a w Koźmicach

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Co byś zmienił/a w Koźmicach

Postprzez :-/ » 26 Gru 2011 00:04

Proboszcza i Sołtysa :(
:-/

Postprzez Lucek » 03 Sty 2012 13:31

Ja również proponował bym zmianę sołtysa. Szanowni ludzie wcześniej czytałem w Księdze Gości że Sołtys zdeklarował żeby płacić podatki u niego w domu, ja zatem wolę płacić na poczcie z tego względu że ... chyba sami wiecie o co mi chodzi :mrgreen:
Lucek

Postprzez ;-) » 07 Sty 2012 20:42

:-/ napisał(a):Proboszcza i Sołtysa :(

Dokładnie ;)
;-)

Postprzez Obserwator » 08 Sty 2012 17:40

Do kolegów, którzy napisali ostatnie 3 posty (byc może to jedna i ta sama osoba) - a tak właściwie o co Ci chodzi? Chcesz zaistnieć - to Ci się udało. Gratulacje! Jak masz jakies zastrzeżenia do sołtysa i proboszcza - to je wyraź i podyskutuj o nich. A jak tylko chcesz sobie popisać inwektywy, to lepiej zmień forum.
Co do opłat - możesz to robić na poczcie, możesz przez internet, możesz w urzędzie. Nikogo to nie obchodzi gdzie płacisz i zachowaj te informację dla siebie. I daruj sobie, proszę te żałosne aluzje.
Obserwator

Dołączenie: 14 Gru 2008 23:02

Postprzez Koźmiczanin » 08 Sty 2012 19:22

;-) napisał(a):
:-/ napisał(a):Proboszcza i Sołtysa :(

Dokładnie ;)

Człowieku, jeśli Ci się nie podobaj Proboszcz i Sołtys , to zmień sobie miejsce zamieszkania. najlepiej wyjedź na Białoruś, tam czekają na takich mądrali.Atak naprawdę to na pewno nic nie wiesz o tych dwóch osobach. Ale popisałeś się i jestes zdrowszy.Mam nadzieje ,że będzie lepiej... z psychiką też.
Koźmiczanin

Postprzez ppp » 09 Sty 2012 16:56

Mamy demokrację więc jednym się władza podoba a innym nie. Nie należy wysyłać nikogo na Białoruś tylko z tego powodu, że mu się sołtys nie podoba ( chyba że ma się zapędy na Łukaszenkę - a wtedy z psychiką wpierwej należy popracować). Osobiście Proboszcz mi się podoba i jest o wiele lepszy od poprzednika ale sołtysa to bym zamienił. A ponieważ mamy demokrację to poczekam do następnych wyborów i postaram się go zmienić - nie wysyłając nikogo na Białoruś :D . A swoją drogą dlaczego na Białoruś... :?:
ppp

Postprzez Obserwator 2 » 11 Sty 2012 23:29

ppp napisał(a):Mamy demokrację więc jednym się władza podoba a innym nie. Nie należy wysyłać nikogo na Białoruś tylko z tego powodu, że mu się sołtys nie podoba ( chyba że ma się zapędy na Łukaszenkę - a wtedy z psychiką wpierwej należy popracować). Osobiście Proboszcz mi się podoba i jest o wiele lepszy od poprzednika ale sołtysa to bym zamienił. A ponieważ mamy demokrację to poczekam do następnych wyborów i postaram się go zmienić - nie wysyłając nikogo na Białoruś :D . A swoją drogą dlaczego na Białoruś... :?:

Dlaczego na Białoruś ? Bo to kraj wszelkiej pomyślności i powszechnej demokracji, tam można zmieniać kogo się chce a potem ma się czas na spokojne przemyślenia , przez wiele lat....
Obserwator 2

Postprzez Rafał » 13 Sty 2012 13:51

Proboszcz wg mnie spoko jest... zatem Sołtys hmmm dużo by tu można pisać
Rafał

Postprzez Kozma » 18 Sty 2012 16:37

Dyrektorkę przedszkola i księdza proboszcza chętnie bym wysłał w kosmos
Kozma

Postprzez Koźmiczanin » 20 Sty 2012 19:20

Kozma napisał(a):Dyrektorkę przedszkola i księdza proboszcza chętnie bym wysłał w kosmos

Cóż zrobić , niektórzy potrafią tylko obrażać. Sami świadczą o sobie. Jeśli są tacy mądrzy niech się odkryją i powiedzą to pod swoim nazwiskiem.
Koźmiczanin

PoprzedniaNastępna

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości