Co byś zmienił/a w Koźmicach

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Co byś zmienił/a w Koźmicach

Postprzez Kozmicki » 21 Sty 2012 21:23

Kozma napisał(a):Dyrektorkę przedszkola i księdza proboszcza chętnie bym wysłał w kosmos

O, widzę, że mamy sponsora. :D
Faktycznie, pani Ewa zasługuje co najmniej na podróż, powiedzmy na stację orbitalną ISS w dowód uznania za swoje autentyczne osiągnięcia i zapał z jakim od lat szefuje najlepszej z koźmickich placówek oświatowych. Zgodziłaby się bez wahania a po powrocie przesłała super zdjęcia na naszą stronę. Ksiądz Milan, jeszcze nie zdążył się aż tak zasłużyć, bo za krótko jest z nami, ale zgadzam się, że dobrze się zapowiada i jak rozumiem, nagrodę otrzyma niejako awansem.
Tylko, że to drogo wychodzi , piszą tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Turystyka_kosmiczna, że trzeba liczyć po 20 M$ od głowy. Szacun - masz, bracie gest :D .
Kozmicki

Postprzez Kozma » 24 Sty 2012 00:21

Zarówno jeszcze dyr-ka przedszkola jak i ksiądz jeszcze proboszcz nie nadają się zupełnie - w nie tylko mojej opinii - do roli jaką jeszcze pełnią. Stwierdzam to, po wysłuchaniu kilku kazań obojga. Dlatego chodzimy gdzie indziej do kościoła i gdzie indziej do przedszkola. Bo stac mnie póki co na dokonywanie wyborów. Pozdr.
Kozma

Postprzez KOŹMICZANIN XX » 25 Sty 2012 00:01

Kozma napisał(a):Zarówno jeszcze dyr-ka przedszkola jak i ksiądz jeszcze proboszcz nie nadają się zupełnie - w nie tylko mojej opinii - do roli jaką jeszcze pełnią. Stwierdzam to, po wysłuchaniu kilku kazań obojga. Dlatego chodzimy gdzie indziej do kościoła i gdzie indziej do przedszkola. Bo stac mnie póki co na dokonywanie wyborów. Pozdr.

I bardzo dobrze, bo nie zasługujesz aby być z innymi mieszkańcami Koźmic razem. Widocznie jesteś z " wyższych sfer " i nie pasujesz do niskiego poziomu Koźmic. Ja bym na Twoim miejscu opuścił te beznadziejne Koźmice , gdzie i Ksiądz i Dyrektor przedszkola są beznadziejni i nie odpowiadają Twojemu poziomowi. Jeśli ktoś wypowiada się słowami " .. po wysłuchaniu kilku kazań obojga " to sam sobie wystawia świadectwo. Żyjemy w wolnym kraju, każdy może robić co chce, słuchać kogo chce, chodzić do przedszkola, szkoły , kościoła gdzie chce. Życzę powodzenia w lepszym świecie.
KOŹMICZANIN XX

Postprzez Kozmicki » 25 Sty 2012 12:59

Kozma napisał(a):Zarówno jeszcze dyr-ka przedszkola jak i ksiądz jeszcze proboszcz nie nadają się zupełnie - w nie tylko mojej opinii - do roli jaką jeszcze pełnią. Stwierdzam to, po wysłuchaniu kilku kazań obojga. Dlatego chodzimy gdzie indziej do kościoła i gdzie indziej do przedszkola. Bo stac mnie póki co na dokonywanie wyborów. Pozdr.

No dobra, czyli nie podobają Ci się kazania księdza Milana, dlatego chciałeś, cytuję: "wysłać go w kosmos" :o
A gdzie Pani Ewa "wygłasza kazania" ?
Kozmicki

Postprzez fifi » 30 Sty 2012 12:03

Koźmiczanin napisał(a):
Kozma napisał(a):Dyrektorkę przedszkola i księdza proboszcza chętnie bym wysłał w kosmos

Cóż zrobić , niektórzy potrafią tylko obrażać. Sami świadczą o sobie. Jeśli są tacy mądrzy niech się odkryją i powiedzą to pod swoim nazwiskiem.

to czemu sam to nie zrobisz
fifi

Postprzez ppp » 30 Sty 2012 17:26

Ale denna ta dyskusja. Z jednej strony piszecie że nie podoba się wam ksiądz, sołtys czy Pani z przedszkola a nie piszecie z jakiego powodu a z drugiej strony odpowiedzi piszą jacyś nawiedzeni że … jak się nie podoba to wynocha… Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie i je wyrażać. Dobrze jeżeli swoje poglądy poprzemy argumentami. Nie popieram też wyganiania ze wsi mieszkańców na Białoruś i na księżyc. A posty niektórych „Koźmiczan” pasują do fefnastolatków którym się nudzi na lekcji informatyki. Proponuję przegląd innych tematów.
ppp

Postprzez Koźmiczanin » 31 Sty 2012 21:46

fifi napisał(a):
Koźmiczanin napisał(a):

Cóż zrobić , niektórzy potrafią tylko obrażać. Sami świadczą o sobie. Jeśli są tacy mądrzy niech się odkryją i powiedzą to pod swoim nazwiskiem.

to czemu sam to nie zrobisz

A dlaczego mam to zrobić jeśli nie zgłaszam pretensji, nikogo nie obrażam, a czytam często wpisy z obrażaniem innych, w tym Księdza Proboszcza , Panią Dyrektor Przedszkola .??
Koźmiczanin

Postprzez KOŹMICZANIN » 05 Lut 2012 00:17

ppp napisał(a):Ale denna ta dyskusja. Z jednej strony piszecie że nie podoba się wam ksiądz, sołtys czy Pani z przedszkola a nie piszecie z jakiego powodu a z drugiej strony odpowiedzi piszą jacyś nawiedzeni że … jak się nie podoba to wynocha… Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie i je wyrażać. Dobrze jeżeli swoje poglądy poprzemy argumentami. Nie popieram też wyganiania ze wsi mieszkańców na Białoruś i na księżyc. A posty niektórych „Koźmiczan” pasują do fefnastolatków którym się nudzi na lekcji informatyki. Proponuję przegląd innych tematów.

Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie i je wyrażać.
KOŹMICZANIN

Postprzez nowa » 13 Wrz 2012 20:00

Można by zrobić dużo fajnych imprez. W domu kultury fajne zabawy \były\ ale żeby Kożmiczanie chcieli na nie przychodzić ,oni wolą siedzieć w chaupach smażyć grila ,i mruczeć że sie nic nie robi.Jest tylu ludzi którym trzeba rzucić hasło i już się robi.jednym słowm w Kożmicach mieszkają same......!
nowa

Postprzez Adwokat » 02 Paź 2012 19:44

no bo jak mamy patrzyć na Windaka to wolimy robić grilla!
Adwokat

PoprzedniaNastępna

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości