Co zmienić na naszej stronie

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Re: Co zmienić na naszej stronie

Postprzez A.B. » 06 Sty 2010 15:25

Nasza strona właśnie jest bardzo uboga w zdjęcia ,więcej powinno być kolorowo a nie tak smutno. : :)
A.B.

Postprzez Czytelnik X » 09 Mar 2010 19:52

A.B. napisał(a):Nasza strona właśnie jest bardzo uboga w zdjęcia ,więcej powinno być kolorowo a nie tak smutno. : :)

ZGADZAM SIĘ ,ŻE JEST SMUTNO.Smutek uderza z większości działów.Większość z nich ma wiadomości sprzed roku lub więcej. Czyżby nie działo się nic nowego. Wydaje mi sie ,że jest wiele nowego lecz nikt nie przekazuje nowości. Koło Gospodyń przestało się kręcić, sport zamarł, inni ,że zacytuję klasyczkę : "coś tam ,
    coś tam." W kabarecie słyszeliśmy pytanie : Ludzie dlaczego jesteście tacy smutni, przecież idziecie do pracy? A może Koźmiczanie też są smutni bo chodzą do pracy? Gdzie są nasi młodzi , dla których komputer to pikuś . Przepraszam , Pan Pikuś.
    Wszystkiego naj, naj w 2010 roku.
    Czytelnik X

Postprzez Valar » 11 Paź 2011 11:47

Szanowny Panie Administratorze!
    Mam dwa proste pytania:
    1. Gdzie podział się mój post napisany 10 października 2011r - widzę już post innego użytkownika z 11 października (Może nie przeszedł przez proces akceptacji? Zaginął na łączach?)?
    2. Dlaczego nie można się zarejestrować na forum (ani Firefox 3.6.17 ani GoogleChrome 7.0.517.44 - zwracają pustą stronę, brak nawet możliwości obejrzenia page source - pusty).

Bardzo doceniam Pańską pracę i zdaję sobie sprawę, że jest to zadanie wykonywane "z doskoku" nie mniej jednak dobrze by było, gdyby nasze jedyne wsiowe forum działało prawidłowo. Cierpliwie poczekam więc na odpowiedzi, szczególnie na odpowiedź na pytanie nr 2 (zagiony post nie jest już tak istotny choć w dużym stopniu przyczyniłby się do zrozumienia zasad wyboru sołtysa :D )
    Dziękuję uprzejmie
    użytkownik Valar
    Valar

Postprzez administrator » 12 Paź 2011 21:23

Valar napisał(a):Szanowny Panie Administratorze!
    Mam dwa proste pytania:
    1. Gdzie podział się mój post napisany 10 października 2011r - widzę już post innego użytkownika z 11 października (Może nie przeszedł przez proces akceptacji? Zaginął na łączach?)?
    2. Dlaczego nie można się zarejestrować na forum (ani Firefox 3.6.17 ani GoogleChrome 7.0.517.44 - zwracają pustą stronę, brak nawet możliwości obejrzenia page source - pusty).
    Dziękuję uprzejmie
    użytkownik Valar

ad 1. Nie cenzuruję postów - wyrzucam tylko codziennie dziesiątki sex reklam i innych badziewi które zaśmiecają nasze forum.
    Posty zarejestrowanych użytkowników nie wymagają autoryzacji i dlatego mogą się pojawiać przed tymi które czekają na zatwierdzenie.

ad 2. z powodu zaśmiecania forum nie działa zakładanie nowych użytkowników - w sieci działają roboty które atakują fora phpBB - potrafią założyć nowego użytkownika - nowy temat forum - nowy post itd .
    Każdy kto chce mieć założone konto na forum proszony jest o zgłoszenie propozycji swojego loginu na adres poczta(na)kozmice.pl
    --
    pozdrawiam i mimo tych ograniczeń życzę owocnego "ćwierkania"
    admin
    administrator
    Administrator

Dołączenie: 07 Lis 2008 22:37

Poprzednia

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości