Co zmienić na naszej stronie

Co słychać w naszych pięknych Koźmiach ...

Co zmienić na naszej stronie

Postprzez administrator » 13 Lis 2008 23:41

Co dodać , czego ująć na naszej stronie ...
administrator
Administrator

Dołączenie: 07 Lis 2008 22:37

Re: Co zmienić na naszej stronie

Postprzez Ewa » 14 Lis 2008 18:45

Gratulacje dla administratora Piotra Kaczora, w związku z otwarciem koźmickiego forum. Bardzo ciekawy pomysł. Odpowiadając na pytanie, co dodać, co ująć - częściej dodawać aktualności z życia Koźmic, niekoniecznie w bardzo poważnej formie - humor mile widziany :) Jednocześnie wiem, że samo to się nie zrobi, więc dobrze byłoby zachęcić ludzi do nadsyłania ciekawych tekstów. Idąc za przykładem strony Koźmic Małych, fajnie byłoby publikować ciekawe zdjęcia z naszej i nie tylko, miejscowości. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ewa

Postprzez Obserwator » 14 Lis 2008 22:06

Gratulacje i podziękowania za "ożywienie" strony
Co zmienić? Niech ta strona trochę "popracuje" - bo ostatnio była "martwa". Pomysł z forum - znakomity. Mam nadzieję, że to forum stanie się dla mieszkańców żródłem informacji - na wzór wielickiego forum www.wieliczka24.info.
A sama strona - może by było warto troche popracować nad stroną graficzną. Tonacje kolorów sprawiają, że ta strona wydaje się smutna - ale to może tylko moje wrażenie. Życzę sukcesów!
Obserwator

Postprzez AP » 06 Gru 2008 22:37

Proponuję umieszczanie na stronie zdjęć-zagadek. Ja wkrótce zapoczątkuję zdjęciami z wycieczek w góry ale tematy mogą być rózne np. kwiaty, budowle, itp. Na początku odgadujmy dla satysfakcji. Kto wie, moze później będą nagrody ? Proponuję aby przedstawiać własne zdjęcia. Zobaczymy może to jest jakiś sposób na ożywienie naszej strony. Pozdrawiam administratora !
AP

Postprzez AP » 06 Gru 2008 22:42

Panie Administratorze proszę zmienić na FORUM czas letni na zimowy.
AP

Postprzez administrator » 06 Gru 2008 23:26

AP napisał(a):Panie Administratorze proszę zmienić na FORUM czas letni na zimowy.

Już zrobione :)
administrator
Administrator

Postprzez AP » 09 Gru 2008 12:55

Przy przeglądaniu zdjęć w GALERIACH baner przysłania część zdjęcia, a tak nie powinno być :cry: Proszę o zmianę aby przy powiększeniu baner był pod zdjęciem :!:
AP

Postprzez administrator » 09 Gru 2008 18:49

AP napisał(a):Przy przeglądaniu zdjęć w GALERIACH baner przysłania część zdjęcia, a tak nie powinno być :cry: Proszę o zmianę aby przy powiększeniu baner był pod zdjęciem :!:

Problem występuje w przeglądarce IE 7 , w innych przeglądarkach Firefox i Opera nie ma problemu ...
administrator
Administrator

Postprzez administrator » 10 Gru 2008 07:14

administrator napisał(a):
AP napisał(a):Przy przeglądaniu zdjęć w GALERIACH baner przysłania część zdjęcia, a tak nie powinno być :cry: Proszę o zmianę aby przy powiększeniu baner był pod zdjęciem :!:

Problem występuje w przeglądarce IE 7 , w innych przeglądarkach Firefox i Opera nie ma problemu ...

Zmieniłem baner na stronach Galerii i problem już nie powinien występować.
administrator
Administrator

Postprzez AP » 12 Gru 2008 13:19

Koło gospodyń wiejskich zostało wyróżnione i jest na stronie głównej. Niestety jest tam tylko historia, a nic współcześnie :cry: Idą święta i tyle ciekawych tematów. Może jakieś dania wigilijne ...?
Chętnie pomogę zapisać i ewentualnie z fotografować (gdyby w tym był problem).
Naprawdę warto spróbować !
AP

Następna

Powróć do Wieczorne GADU GADU

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość